AR&GE

Ceon Kimya & Tarım

ARGE

Çiftçilerimizin daha çok mahsul almak, daha kaliteli ürün üretmek, daha verimli bir toprağa sahip olmak ve bunları daha az doğal kaynakla yapmak için inovasyona ihtiyaçları var. Tarımda inovasyonun, yerel ve küresel tarım sisteminin karşılaştığı zorluklara mümkün olan en iyi çözümleri bulmak için tek yol olduğuna inanıyoruz.

Ar-ge Departmanımız, çiftçiler, insanlar ve doğa için sürdürülebilir tarımın sağlanması, sağlıklı mahsulün elde edilmesi için yenilikçi bitki besleme çözümleri sunar. Uzman Ar-ge ekibimiz çiftçilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarına yanıt verecek yeni aktif bileşenler, ürün formülasyonları, biyolojik ve kimyasal uygulama teknolojileri keşfeder ve geliştirir.

Başarılı Ar-ge projeleri yürütmek ve etkili sonuçlar almak için fikir, deneyim ve uzmanlık çeşitliliğine değer veriyoruz. Bu nedenle, sahadaki mühendislerimiz ve Ar-ge ekibimiz ile tarladaki çiftçilere yakın bir şekilde çalışarak, onların iç görülerinden faydalanıyor; üniversiteler, araştırma enstitüleri, dernekler ve tarım uzmanları ile iş birliği içinde çalışıyoruz.

Ar-ge Departmanımız, merak ve tutkuyla, veri bilimi, modern tarım teknolojisi, toprak sağlığı ve besin yönetimi teknikleri konularında araştırma ve geliştirme projeleri geliştirerek çiftçiler için yeni ve faydalı bitki besleme reçeteleri hazırlıyor; ürünlerinin performansını arttırıyor.