Kurumsal

Ceon Kimya & Tarım

Hakkımızda

Ülkemizin Toprağını, Bitkilerimizin Sağlığını, Çiftçimizin Refahını Ve Halkımızın Geleceğini Korumak İçin Yola Çıktık.

Bilim doğamızda var...

CEON, kimya bilimini tüm iş yapış şekillerinde profesyonelce kullanan, tarım, sağlık ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren,
5 kıtada, 80 ülkeye yenilikçi çözümler sunan bir grup şirketidir.

Tarım sektöründe bitki besleme ürünleri, sağlık sektöründe dezenfektanlar ve sterilizasyon makineleri, gıda sektöründe
organik ve doğal ürünler üretiyoruz. Uluslararası çevre, sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olarak hizmet veren
üretim tesislerimizde, üretim süreçlerimizi verimli, yenilikçi, sürdürülebilir ve müşteri odaklı bir yaklaşımla yönetiyoruz.
Hizmet verdiğimiz faaliyet alanlarında gerçekleştirdiğimiz üretimin tüm aşamalarında, belirlenmiş kurallara uyularak çevre ve insan sağlığına tehlike oluşturmayacak şekilde çalışıyoruz. Sahip olduğumuz Ar-ge merkezimiz ve laboratuvarımız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler üretmemizi, insanların olduğu kadar hayvan ve bitkilerin yaşam kalitesini artıran yeni uygulamalar geliştirmemizi sağlıyor.

Her canlının sağlıklı yaşama hakkı evrenseldir. Küresel refahı artırmak için ekonomik ve bilimsel kimya çözümleri gerekmektedir. Bu nedenle CEON bilim adamları ve mühendisleri, daha verimli ürünler üretirken sürdürülebilirliği sürekli kılmak için yeni araştırmalara öncülük ediyor ve yeni teknolojiler peşinde koşuyor. Ayrıca çalışanlarımızı geliştirmeye, çevresel ayak izimizi azaltmaya, sosyal katılımımızı artırmaya, tedarik zinciri sürdürülebilirliğini artırmaya ve sorumlu bir şekilde iş yapmaya kararlıyız.

Grubumuz içindeki iş birlikçi ekosistemle, katma değer yaratmaya odaklı, yüksek performans kültürünü ön plana çıkaran bir iş anlayışıyla dünya çapında 5 kıtada, 80 ülkeye dağılmış yüzbinlerce tüketicimizin ihtiyaçlarını sorumlu bir şekilde karşılamak için çalışıyoruz.