Teknik Destek

Ceon Kimya & Tarım

Teknik Destek

Doğru Gübrenin Seçimi, Doğru Zamanda Ve Doğru Miktarlarda Kullanımı Hasadın Sonucunu Değiştirir.

Her bitki, her tarla ve her çiftçi farklıdır. Her birinin kendi ihtiyaçları, beklentileri ve amaçları vardır. Birisi için mükemmel olan çözüm diğerine uymayabilir. CEON, Teknik Destek Hizmeti süresince, çiftçimizin yaşadığı zorlukları, sahip olduğu koşulları ve araçları doğru anlamak için dayanışma ruhu içinde, iş birliği ve özveri ile çalışır.

Uzman Teknik Destek Ekibimiz, sahip oldukları bilgi birikimini, saha deneyimini ve akıllı tarım teknolojilerini kullanarak mahsulde zarara neden olabilecek nedenleri hızlı ve kolay bir şekilde tespit eder. Çıkan sonuçları, veri biliminin ışığında değerlendirerek, çiftçilerimizin hasatları korumak için nasıl bir yol izleneceğine, hangi ürünlerin kullanılması gerektiğine yönelik bir yol haritası hazırlarlar. Kaynakların verimli kullanılması amacıyla geleneksel uygulamalarla, gerçek zamanlı verilerle beslenen, teknoloji destekli modern uygulamaları eşzamanlı ve entegre olarak hayata geçirirler.

CEON Teknik Destek Hizmeti ile her çiftçinin ihtiyacına göre uyarlanmış bireysel çözümler sağlayarak doğru ürünün, doğru yerde, doğru zamanda, doğru miktarda ve doğru uygulamayla sunulmasına imkân tanır.