Üretim Tesisimiz

Ceon Kimya & Tarım

Üretim Tesisimiz

Uluslararası çevre, sağlık ve güvenlik standartlarına uygun olarak hizmet veren CEON Üretim Tesisi, dünyanın dört bir yanındaki çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek yeni nesil bitki besleme ürünleri üretmektedir. 7 kategoride 150’den fazla ürün çeşidini kapsayan portföyüyle, bitki besleme sektöründe en geniş üretim yelpazesine sahip öncü tesislerden birisine sahibiz.

Zenginleştirilmiş gübrelerimizi, kullanıldığı toprağın ekolojik yapısına ve bitki çeşitliliğine uygun olarak yüksek kalitede aktif bileşenli formülasyonlardan oluşturuyoruz. Yüksek teknolojiye sahip reaktörler, ısıtıcılı kazanlar, karıştırıcılardan oluşan makine parkurumuz, otomasyonu, izlenebilirliği, hijyeni ve verimliliği ile sağlık ve güvenlik mevzuatına tam uyumlu bir şekilde entegre olarak çalışıyor. Uluslararası akredite laboratuvarımızda kimyevi, organik ve organomineral gübre, toprak, bitki ve sulama suyu analizleri yapıyor, üretimin her aşamasını gelişmiş laboratuvar analizleri ile kalite kontrolden geçiriyoruz. Ar-ge departmanımız sürdürülebilir tarım için sağlıklı bitki besleme ürünleri üretme ilkesi ile zararlı kimyasallar içermeyen yeni kimyasal ve biyolojik teknolojileri keşfediyor, geliştiriyor.

Çiftçilerimizin ihtiyaçlarının eksiksiz olarak karşılanması amacıyla, CEON Üretim Tesisinde hammadde seçimimizden, üretim teknolojimize; depolamadan sevkiyatımıza kadar tüm değer zincirimizde uçtan uca bir ekosistem oluşturduk. Bu sayede verimliliği artırıp maliyetleri düşürürken, tarım sektöründe ülkemizin rekabetçi gücüne katkı sağlıyoruz.