Yatırım Danışmanlığı

Ceon Kimya & Tarım

Yatırım Danışmanlığı

Anahtar Teslim Bitki Besleme Tesisleri

Bitki besleme ürünleri üretimi konusunda 25 yılı geçkin kişisel tecrübelere sahip, uzman bir şirketiz. Kurulduğumuz günden beri, şirket yönetimi ve çalışanlarınca elde edilen bilimsel bilgi, Ar-ge departmanı tarafından sistemleştirilerek, Bitki Besleme sektöründe, innovatif çalışmaların yapılmasına olanak sağlamıştır.

CEON olarak, ulusal ve uluslararası pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve gelişmesini sağlamak amacıyla; kendi Bitki Besleme Tesisini kurmayı amaçlayan girişimcilere sektörel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yatırım Danışmanlığı sürecimiz, yatırım fikirlerine yön verecek iş planlarının hazırlanması, yatırım için kullanılmak istenen finansman kaynaklarının belirlenmesi, inşa edilecek tesisin tasarım ve çizimlerin yapılması, makine hattının belirlenmesi, tasarlanan tesisin inşası, işletme tipine uygun alet, ekipman temini gibi konuları kapsamaktadır.

Müşterilerimizi, üretim sürecinin bütün aşamalarında karşılaşacakları problemler ve bunların çözümlerinin neler olduğu hakkında bilgilendiriyor, geliştirdiğimiz yönetim sistemini içeride tesis etmek suretiyle bu problemleri çözebilecek bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlıyoruz.