Bilim Doğamızda Var

Ülkemizin toprağını, bitkilerimizin sağlığını, çiftçimizin refahını ve halkımızın geleceğini korumak için bir yola çıktık.

Hakkımızda

Bilim,
doğamızda var.

Grubumuz içindeki iş birlikçi ekosistemle, katma değer yaratmaya odaklı, yüksek performans kültürünü ön plana çıkaran bir iş anlayışıyla dünya çapında 5 kıtada, 80 ülkeye dağılmış yüzbinlerce tüketicimizin ihtiyaçlarını sorumlu bir şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

Ürünlerimiz

BLUE DOWN
BLUE DOWN

BLUE DOWN, turuncu renkli bir üründür. Ürün gübre tankındaki rengi mavi olana kadar eklenir.

SC-55
SC-55

SC-55, topraktaki hidroskopik suyun yüzey gerilimindeki değişiklikleri etkileyen, bir ıslatıcı

ARCHER
ARCHER

ARCHER, tuzlu topraklar ve tuzlu sular için mükemmel bir toprak düzenleyicidir.

POWER COMBI
POWER COMBI

POWER COMBİ, Çiçeklenmeden önce kullanıldığında meyve verimini artırır.

NUTRİ TAB

Büyük ölçüde cabrnlı organizmalardan oluşturulan, doğal biyolojik maddelerden türetilen, bitkinin yaşam sürecine doğal olarak destek olan bitki besleme ürünleri üretiyoruz.

CEON tarafından üretilen Topclean El ve Cilt Antiseptiği, salgın hastalıkların önlenmesinde ilk ve en önemli adım niteliğinde olan el ve cilt temizliğinde üstün koruma sağlar.

Üretim Tesisimiz

7 kategoride 150’den fazla ürün çeşidini kapsayan portföyüyle, bitki besleme sektöründe en geniş üretim yelpazesine sahip öncü tesislerden birisine sahibiz.

Wellzone, salgın önleyici teknolojisiyle yaşam alanlarınıza hijyen getirir; size, ailenize, çalışanlarınıza, müşterilerinize, sorumlu olduğunuz insanlara sağlıklı ve güvenli bir hayat sunar.

Toprağımızı
Koruyoruz

Ekolojik ve sürdürülebilir tarıma yönelik yenilikçi gübrelerimiz, kaliteli ürün ve bol mahsul getirirken toprağın verimini arttırıyor, doğal kaynaklarımızı koruyor.

SERTİFİKALARIMIZ